W ostatnich miesiącach, w obliczu panujących ograniczeń oraz niepewności na rynku commerce, coraz więcej firm decyduje się na całkowite przeniesienie swojego biznesu do Internetu. Mają ku temu bardzo słuszne powody. Rynek sklepów internetowych rozwija się w zawrotnym tempie i sprzedaż online rośnie liniowo, nieprzerwanie od 2013 roku.

Obecnie na rynku dostępne jest wiele platform umożliwiajcych w bardzo prosty sposób uruchomienie swojego własnego sklepu internetowego. Startując ze swoim własnym sklepem, podczas wybierania platformy, na której sklep zostanie zbudowany, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Najczęściej głównym kryterium wyboru jest cena. Niestety rzadko zdarza się, że rozwiązania tanie będą w stanie sprostać często bardzo wysokim wymaganiom stawianym przez sprzedawców.

W jaki sposób więc zbudować sklep internetowy i nie wydać na niego kroci?

Z pomocą przychodzą rozwiązania skalowalne obniżające koszty prowadzenia sklepu internetowego. Spółka 2cW we współpracy z marką HSNet.pl, przygotowała specjalną ofertę, która ograniczy koszty wydawane na infrastrukturę i spowoduje, że sklep internetowy stanie się rozwiązaniem praktycznie bezobsługowym. Nasze produkty opieramy tylko na sprawdzonych rozwiązaniach wykorzystywanych przez największe firmy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i pozostałymi realizacjami.

Umów spotkanie i zacznij sprzedawać online!

W naszej ofercie po za realizacją sklepu internetowego można znaleźć również inne usługi, które oferujemy w pakiecie z realizacją. Nasze projekty realizujemy na najpopularniejszych, darmowych silnikach (WooCommerce; PrestaShop; Magento). Sklep zostanie przygotowany i przetestowany pod kątem poprawności działania oraz wyniku PageSpeed w Google. Każda realizacja objęta jest gwarancją wykonawcy. Zobowiązujemy się, że będziemy aktualizować i pilnować bezpieczeństwa wykonanej przez nas witryny. Dzięki autorskim rozwiązaniom, jesteśmy w stanie nadzorować setki sklepów jednocześnie.