i-Sasma

i-SASMA to nowoczesne narzędzie do zarządzania bezpieczeństwem adresowane do agencji ochrony, firm doradczych, detektywów czy też pracowników działów operacyjnych.

Zobacz realizację

Klient: Sasma Europe

Usługi: Organizacja workshopów, Dostosowanie projektu, Wykonanie webaplikacji

Kategoria: Webaplikacje

Case
Realizacji

Agencja detektywistyczna – Sasma Europe, zleciła nam stworzenie aplikacji do zarządzania bezpieczeństwem które jest skierowane do bardzo szerokiej grupy odbiorców: od osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w korporacjach, poprzez agencje ochrony, firmy doradcze, detektywów czy też pracowników działów operacyjnych. Oprogramowanie jest niezbędnym narzędziem przy zarządzaniu dowolnymi rodzajami incydentów związanych z bezpieczeństwem.

project image

Co zrobiliśmy

Projekt rozpoczęliśmy od organizacji kilkudniowych Workshop-ów z zespołem Sasma Europe. W czasie nich mogliśmy lepiej poznać osoby odpowiedzialne za wizję aplikacji oraz logikę biznesową. Pozwoliło nam to w precyzyjny sposób zaplanować cały workflow projektu oraz dobrać technologię, która sprosta wymaganiom rynku.

Proces realizacji projektu oparliśmy o metodyką, w której obie firmy czują się najlepiej, czyli Agile oraz Scrum. Dzięki tym zwinnym podejściom mogliśmy oddać klientowi produkt, który spełniał jego oczekiwania oraz zmieniał się podczas tworzenia, przystosowując się do zmian na rynku.

project image